МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Хмельницький інститут МАУП відвідав ректор Київської духовної академії та семінарії.

 

«Любов до людей вище чудес. Той, хто може відкривати нужденним разом з серцем і гаманець, і двері будинку, той справжній чудотворець. Більше чудес не треба. А якщо вони і будуть, то тільки за наявності головного чуда – любові до людей».

(Блаженнійший Митрополит Володимир)

 

З 2003 року Хмельницький інститут МАУП носить ім’я Митрополита Київського і всієї України, Блаженнійшого Володимира, який був Предстоятелем Української Православної Церкви з 1992 по 2014 рік.

Блаженнійший Митрополит Володимир неодноразово відвідував Інститут, освятив Каплицю імені Святого Князя Володимира, яку збудовано на території закладу, а також подарував студентському та викладацькому колективу факсимільне видання Пересопницького Євангелія.

Після відходу Митрополита Володимира у вічність колектив не втрачав зв’язків з Церквою, а зокрема з Хмельницькою єпархією, яку зараз очолює архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор (Коцаба) та з Фондом пам’яті Блаженнійшого Митрополита Володимира, який очолює духівник Фонду Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр (Драбинко).

З благословення Митрополита Володимира у 2004 році в Хмельницькому інституті МАУП було відкриту кафедру українського православ’я та теології, яку з того часу очолює кандидат богослов’я, протоієрей Олександр Дацюк. А у 2014 році відкрито Музей пам’яті Блаженнійшого Митрополита Володимира.

19 лютого у Хмельницькому інституті МАУП відбулася зустріч керуючого Хмельницькою єпархією УПЦ архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора та ректора Київської духовної академії та семінарії, архієпископа Білогородського Сільвестра з директором Інституту Леонідом Білим та колективом.

Леонід Григорович ознайомив гостей з експозицією музею Митрополита Володимира та навчальними програмами предметів «Історія християнської Церкви» та «Основи християнської моралі», які викладаються у навчальному закладі. Гості також відвідали каплицю Святого Рівноапостольного Великого Князя Володимира та поповнили експозицію музею факсимільним виданням Галицько-волинського Євангелія ХІІ століття, також подарувавши інституту ікону Пресвятої Богородиці та збірку проповідей архієпископа Віктора.

Згадуючи про високе служіння Митрополита Володимира на посту Предстоятеля  Української Православної Церкви, учасники зустрічі підкреслили необхідність подальшої співпраці на ниві духовної освіти, що розширює позитивний вплив Православ’я на різні сфери діяльності людини та на суспільство у цілому.