МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Кіщенко Богдан Миколайович – заступник декана гуманітарно-економічного факультету Хмельницького інституту  МАУП.

Дата і місце народження: 10 червня 1977 р. с.Хребтієв, Новоушицького р-ну, Хмельницької обл.

Освіта:
у 1999 році закінчив Хмельницький інститут управління та права за спеціальністю “Правознавство"
             

Трудову діяльність розпочав з 2001 року на заочному факультеті Хмельницького інституту управління та права на посадах: фахівця факультету, заступника декана.
З жовтня 2006 р. продовжив свою трудову діяльність в Хмельницькому інституті МАУП як заступник декана факультету заочних форм навчання, а з 2008 року – виконуючий обов’язки  декана факультету заочної форми навчання. З вересня 2016 року - заступник декана гуманітарно-економічного факультету Хмельницького інституту  МАУП.

Захоплення: активний відпочинок на відкритому повітрі, художня література, кіно.
Робочий телефон: (0382) 78-94-67, Е-mail:

Факультет  заочної форми навчання Хмельницького інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» розпочав свою роботу у січні 1996 року як Хмельницький регіональний центр відкритої освіти. З серпня 2004 року згідно структурного розподілу інституту був відокремлений факультет заочної форми навчання.

Студентам заочної форми навчання в ХІ МАУП  надаються освітні послуги, пов’язані з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до фахового молодшого бакалавра, бакалавра, магістра за заочною формою навчання.

Студенти заочної форми навчання  мають повний доступ до користування навчально-методичною та матеріальною базами інституту. Студенти інституту в зручний для себе час користуються бібліотекою, комп’ютерними класами,спортивним залом.

Для іногородніх студентів, в період проведення заліково-екзаменаційної сесії, надається гуртожиток, що знаходиться в приміщенні інституту.

Студенти заочної форми навчання інституту мають можливість навчатися за програмою офіцерів запасу на факультеті військової підготовки.