МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Зустріч з співробітниками відділу протидії кіберзлочинам

 

Кіберполіція – важливий орган в сфері протидії кіберзлочинності. Саме про це дізнались здобувачі освіти Хмельницького інституту МАУП на зустрічі із старшим інспектором відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції НП України, старшим лейтенантом поліції Русланом Данилюком та старшим інспектором з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції НП України, капітаном поліції Олександром Власюком.

Працівники відділу протидії кіберзлочинам  дізнались про основні напрямки роботи кіберполіції, особливості діяльності у воєнний час. Окремо працівники кіберполіції  презентували чат-бот Stop-Russia/MRIIA - синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі. Бот «StopRussia | MRIYA» приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування небайдужим громадянам.

 

Небайдужим студентам запропоновано приєднатись до чат-боту та здійснювати свій посильний вклад з протидією російській агресії в кіберпросторі.