Участь викладачів Хмельницького інституту МАУП у вебінарі НАЗЯВО «Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти у ЗВО зі специфічними умовами навчання».
Розвиток систем забезпечення якості вищої освіти в закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, зокрема, за галузями 26 «Цивільна безпека» та 25 «Воєнні науки» як ніколи актуальні в українському контексті.
5 вересня Національне агентство забезпечення якості освіти провело вебінар «Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти у ЗВО зі специфічними умовами навчання», до якого доєдналися понад 300 слухачів, перш за все, гарантів освітніх програм, деканів та завідувачів кафедр, працівників підрозділів із забезпечення внутрішньої системи якості освіти в ЗВО зі специфічними умовами навчання.
У Хмельницькому інституті МАУП здійснюється підготовка фахівців зі спеціальності «Правоохоронна діяльність» на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівні вищої освіти. Науково-педагогічні працівники кафедри права та правоохоронної діяльності також взяли участь у вебінарі. У поточному навчальному році спеціальність «правоохоронна діяльність» заплановано відкрити у Хмельницькому економіко-правовому фаховому коледжі МАУП.
Вебінар розпочався з вступного слова Андрія Бутенка, голови Національного агентства та Інни Ящук, Державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України.
Андрій Бутенко подякував за потужну увагу профільних ЗВО до вебінару й підкреслив необхідність подальшого розширення розуміння щодо різноманітних аспектів забезпечення якості вищої освіти за надзвичайно актуальними для України галузями в умовах війни. Інна Ящук підтвердила особливу увагу до якісної підготовки фахівців за цими галузями.
У виступах Наталії Стукало, Олени Єременко, Володимира Медведєва, Олександра Хименка та Владислава Лісовенка були представлена експертиза щодо європейських стандартів вищої освіти як певних орієнтирів та їх імплементації в українські освітні реалії, особливості внутрішньої системи якості ЗВО зі специфічними умовами навчання, досвід акредитації освітніх програм за 25 та 26 галуззю, правові засади системи забезпечення вищої освіти з новаціями та подальшими перспективами, акцентована роль здобувача вищої освіти.
Учасники вебінару мали можливість поставити запитання заздалегідь, під час реєстрації, та безпосередньо під час вебінару, отримавши відповідь від спікерів.
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
(с) інформацію підготовлено за матеріалами НАЗЯВО