МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Навчальний тренінг «Права людини та роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у їх забезпеченні».

Працівником Секретаріату  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Оксаною Кізаєвою та регіональним координатором взаємодії з громадськістю Ольгою Осередчук проведено лекцію-презентацію для студентів 1-3 курсу Хмельницького інституту МАУП, які навчаються за спеціальністю «Право» та  викладачів Хмельницького інституту МАУП на тему «Права людини та роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у їх забезпеченні».

Під час заходу Оксана Кізаєва  ознайомила учасників з основними функціями та мандатом Уповноваженого, нормативно-правовим закріпленням діяльності Омбудсмана, а також розповіла  про  підстави та порядок звернення до Уповноваженого.

 

Ольга Осередчук розповіла присутнім про національний превентивний механізм (НПМ), історію його запровадження в Україні, нормативне регулювання, основні питання, які досліджує НПМ. В подальшому учасники були ознайомлені із типовими порушеннями, які були виявлені під час моніторингових візитів до місць несвободи Хмельниччини та мали можливість проаналізувати конкретні ситуації на предмет дотримання/порушення прав людини.