МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Завідуючий відділом:

Дубчак Володимир Васильович

Контактна інформація:

29015, м. Хмельницький, Проспект Миру, 101 А,
3-й поверх, аудиторія № 312,
E-mail:, тел. 78-94-32

Історія створення

Відділ соціально-виховної роботи було створено в 2001 році в складі факультету денної форми навчання.
Робота відділу проводиться за такими напрямами: організаційна та інформаційно-методична робота, соціальна робота та соціальна профілактика, національно-патріотичне виховання, культурно-естетичне виховання, координація зовнішніх зв’язків, спортивно-оздоровча робота, психодіагностична робота.

З метою виховання студентської молоді в Інституті, формування свідомого громадянина-патріота Української держави, активного проповідника національної ідеї, справжнього представника української еліти затверджено Концепцію національно-патріотичного виховання та Кодекс честі МАУП. У розрізі запровадження концепції національно-патріотичного виховання, відродження православних духовних цінностей та традицій українського народу побудовано та освячено каплицю Святого Рівноапостольного великого князя Володимира, відкрито пам’ятники Гетьманові Богдану-Зиновію Хмельницькому, митрополиту Петру Могилі, філософу та публіцисту Григорію Сковороді та визначним українським поетам Тарасу Шевченку та Лесі Українці. Інститут названо на честь Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Володимира. Митрополит Володимир – знаний у світі талановитий церковний діяч, педагог, вчений, людина високої культури, багатогранних душевних обдарувань. У грудні 2015 року створено музей Митрополита Володимира.

Відділ соціально-виховної роботи надає усі можливості студентам адаптуватися до навчання в Інституті та весело і корисно провести студентські роки, проявити Себе, зарекомендувати Себе, досягти бажаних результатів та стати справжнім патріотом своєї країни.

Соціально-виховні заходи

Серед заходів, які мають культурно-естетичний вплив, стали традиційними Презентація першого курсу,  День працівника освіти, День студента, День Захисника України, Козацькі забави, Новий рік, театралізоване дійство «Щедрий вечір, добрий вечір», Міжнародний день прав жінок та миру, День гумору, День Перемоги, День матері та інші.
Співпраця з Управлінням сім’ї та молоді, Обласним науково-методичним центром культури і мистецтва дає студентам змогу брати участь у міських заходах, концертах та конкурсах.

Дозвілля студентів носить не лише розважальний, а й високодуховний характер. Гостями інституту були: муніципальний академічний камерний хор, Державний український ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля», камерний оркестр, солісти обласної філармонії, актори обласного музично-драматичного театру імені М. Старицького та міського моно-театру «Кут».
Прагнучи сформувати власну громадянську позицію, політичну та правову культуру, студенти ХІ МАУП беруть активну участь у таких національно зорієнтованих проектах, як мітинги з нагоди Днів визволення Хмельниччини і України від фашистських загарбників, вшанування пам’яті жертвам голодоморів та політичних репресій, вшанування пам’яті загиблих на Майдані 2014 року, загальнонаціональній акції «Запали свічку», мітингу-реквіємі до дня Чорнобильської катастрофи, Шевченківських читаннях, Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика, конкурсі «Козацькі забави» до дня Збройних сил України, зустрічами з ветеранами ІІ Світової війни.


Однією з МАУПівських традицій, яка живить студентів не лише новою інформацією та враженнями, але й стає відчутним поштовхом до активного пізнання світу і самих себе, є поїздки історичними місцями рідного краю. Відвідування історичних пам’яток Києва, Львова, Меджибожа, Гуківа, Кам’янець-Подільського та інших міст – це нагода зробити вагомий внесок у скарбницю своїх майбутніх спогадів про студентське життя.


  День Захисника України

У Хмельницькому інституті МАУП діє Студентська рада. Студенти є ініціаторами та організаторами багатьох молодіжних громадських заходів та акцій, що відбуваються в межах міста та області. Орган студентського самоврядування видає газету «Студентська хвиля», в якій висвітлюються новини й заходи студентського життя та інше. Особливу увагу студентство приділяє Всеукраїнській акції «Зігрій любов’ю дитину», даруючи дітям-сиротам не тільки подарунки, а й свою увагу, час та любов.