МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Історія кафедри

         Кафедра теорії і практики туризму була створена у вересні 2010 року. У різні роки кафедру теорії і практики туризму очолювали С.В. Маркова, В.О. Тьорло, Т.В. Ковальчук, В.Д. Коцюк. За роки існування кафедра здійснила 7 випусків бакалаврів (2014-2021 рр.) і 2 спеціалістів (2015, 2016 рр.) напрямку підготовки «Туризм», більшість з яких успішно працевлаштовані за спеціальністю, або ж продовжують навчання далі.

Основні завдання кафедри

          Кафедра створена з метою підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері туризму, які спроможні досягти висот у своїй кар`єрі та житті, відкрити для себе та оточуючих унікальність культур країн світу, своєї країни, реалізувати свій фаховий та лідерський потенціал. Пріоритетним завданням кафедри у науково-дослідній роботі є дослідження теоретичних та практичних питань розвитку туристичної діяльності в Україні та світі, актуальних проблем сучасної туристичної галузі.


        Доробок викладачів кафедри відзначається високим рівнем наукової та навчально-методичної підготовки. Чимало зроблено для забезпечення навчального процесу фаховою літературою, посібниками, методичними рекомендаціями, програмами з курсів як нормативної, так і варіативної складової.

            Щорічно кафедра теорії і практики туризму проводить круглі столи, приурочені до Всесвітнього дня туризму, наукові семінари, на яких обговорюються актуальні питання та проблеми туристичної галузі.

            Студенти напрямку підготовки «Туризм» мають змогу отримати та засвоїти не лише теоретичні знання, але й втілити їх на практиці. Кафедра уже не один рік співпрацює з багатьма туристичними та готельними підприємствами області, ДІКЗ «Межибіж», ДІКЗ «Самчики», Відділом культури, релігій, національностей і туризму ХОДА та ін. установами області, де студенти мають змогу проходити практику та отримувати практичний досвід.