МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістерських освітніх програм заочної форми навчання.

Дружня академічна спільнота МАУП, у такий непростий для всіх українців час, робить все можливе задля надання якісних освітніх послуг та збереження українських перспектив для випускників, студентів та викладачів. Саме тому у Хмельницькому інституті МАУП вирішили не відмовлятися від традиційних форматів вручення дипломів випускникам, адже саме зараз, як ніколи ми маємо розуміти, що є часточка стабільності у цьому світі, що нам є за що і за кого боротися у цій жорстокій війні за волю, свободу, незалежність і мрію!

Урочистості відкрив Гімн України, після чого до випускників звернувся директор Інститут Леонід Білий. Леонід Григорович зазначив: «колектив Інституту та Академії безмежно пишаються успіхами випускників, ми будемо підтримувати кожного на вашому професійному шляху. Тепер ви увійшли до великої родини випускників Міжрегіональної Академії управління персоналом і маєте цим пишатися! Адже з 1989 року завдячуючи засновнику Академії Георгію Васильовичу Щокіну МАУП є лідером освітнього простору України, новатором та генератором нових освітніх ідей». Також у своєму виступі директор згадав усіх наших студентів, які перебувають у лавах ЗСУ, НГ, ДСНС, МВС, ДПСУ… нагадав усім присутнім, кому ми завдячуємо можливістю зустрітися сьогодні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за незалежність України.

Заступник директора Валентина Парандій розповіла випускникам, що сьогодні, завдячуючи зусиллям Президента Академії Ростислава Георгійовича Щокіна та науково-педагогічної команди МАУП, випускники-магістри мають можливість отримати науковий ступінь, або другу вищу освіту.

Надзвичайно приємно було чути слова вдячності від випускників. Урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам завершилися спільним фото на згадку.

Випускники Хмельницького інституту МАУП усіх років знають, що наші двері та серця завжди відкриті для них!

Тільки разом – ми непереборна сила! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Vivat Academia!

 

Усі фото можна переглянути перейшовши за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=himaup&set=a.766342965493910