У Хмельницькому інституті МАУП вийшли друком збірники наукових праць.
Наукові дослідження мають виняткове значення для розвитку усіх стратегічних напрямів закладу освіти: забезпечення якісної підготовки фахівців, поглиблення міжнародної освітньої та наукової діяльності, удосконалення системи підготовки та атестації наукових та науково-педагогічних кадрів, розвитку інноваційної діяльності. Розвиток та ефективна реалізація наукових досліджень у ЗВО є необхідною умовою підвищення його конкурентоздатності у міжнародному науково-освітньому просторі.
Досвідчені науковці та молоді вчені Хмельницького інституту МАУП працюють над дослідженням 12 наукових тем. Наукове товариство студентів та молодих вчених спільно з провідними кафедрами Інституту підготували збірники наукових праць за підсумками роботи наукових зібрань.
Наукове товариство студентів та молодих вчених:
Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді: збірник наукових праць студентів та молодих вчених. Випуск 4. (Державний реєстраційний номер наукової теми: 0123U104482)
У збірнику наукових праць «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді» представлено узагальнені тези доповідей та виступів учасників XХІ Всеукраїнського конкурсу студентських та учнівських наукових робіт «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді» (до Дня науки). Конкурс тривав з 14 жовтня 2023 року до 14 квітня 2024 року. 16 травня 2024 року відбулася підсумкова звітна конференція. Адресовано широкому колу читачів: учням, студентам, аспірантам, викладачам, науковцям.
Наукове товариство студентів та молодих вчених спільно з кафедрою права та правоохоронної діяльності:
Актуальні питання юридичної науки та практики: збірник наукових праць студентів та молодих вчених. Випуск 4. (Державний реєстраційний номер наукової теми: 0123U104485).
У збірнику наукових праць вміщено статті за матеріалами інтернет-конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання юридичної науки та практики. Авторами статей розкрито ряд актуальних питань різних галузей права України, особливості інститутів права у період політичного режиму воєнного стану.
Кафедра психології:
Психологія ХХІ століття: теоретичні та практичні дослідження. Випуск 19. (Державний реєстраційний номер наукової теми: 0123U104488).
У збірнику наукових праць «Психологія ХХІ століття: теоретичні та практичні дослідження» висвітлено актуальні соціально-психологічні проблеми: сучасні завдання і тенденції розвитку психології; актуальні проблеми психології особистості та індивідуальності; правова соціалізація особистості: соціально-психологічні аспекти; політичні процеси в політико-психологічному вимірі; трансформація сучасного українського суспільства: філософсько-психологічний аналіз; економічна сфера суспільства: психологічний аспект; практична психологія освіти ХХІ століття: сучасне бачення. Рекомендовано науковцям, викладачам, учителям, студентам та всім, хто цікавиться психологічною наукою.
Кафедра економіки, управління та туризму:
Економіка ХХІ століття: проблеми і перспективи. Випуск. 8.
У збірнику наукових праць «Економіка ХХІ століття: проблеми та перспективи» висвітлено актуальні проблеми теоретичних та практичних засад забезпечення прийняття управлінських рішень. Розглянуто основні проблеми інформаційного забезпечення прийняття управлінських рішень. Рекомендовано науковцям, викладачам, учителям, студентам та всім, хто цікавиться економічною наукою.
Кафедра фундаментальної підготовки:
Інноваційні технології ХХІ століття. Випуск. 9. (Державний реєстраційний номер наукової теми: 0123U104484).
У збірнику наукових праць «Інноваційні технології ХХІ століття» представлено узагальнені тези доповідей та виступів учасників науково-практичного семінару «Інноваційні технології як основа професійного становлення особистості». Авторами статей розкрито широке коло актуальних проблем: майбутнє України в інформаційному просторі; комп’ютерні науки в контексті інноваційного розвитку українського суспільства; історичні, правові, економічні, філологічні, педагогічні науки в контексті інноваційного розвитку України; інноваційні технології у ході розвитку освітньої галузі: проблеми та перспективи. Адресовано широкому колу читачів: учням, студентам, аспірантам, викладачам, науковцям.
Зі збірниками у електронному форматі можна ознайомитися перейшовши за посиланням: https://km.maup.com.ua/institut/naukova-robota/naukovi-vidannya/