МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Міжнародна мобільність викладачів Хмельницького інституту МАУП (гостьові лекції для студентів University of Liverpool (Англія).

 

Доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Хмельницького інституту МАУП Лариса Жданкіна запрошена гостьовим лектором у  University of Liverpool (Англія).

Лариса Костянтинівна понад 10 років працює на кафедрі  права та правоохоронної діяльності на посаді доцента, також є практикуючим адвокатом та близько 3 років була науковим консультантом у Конституційному суді України.

У травні 2022 року Ларису Жданкіну запросили викладати у Школу права в Університеті Глазго (Шотландія) (visiting academic with the School of Law at the University of Glasgow). На даний час Лариса поєднує викладання у Хмельницькому інституті МАУП (дистанційно) та  Школі права в Університеті Глазго (очно). Також вона проводить активну громадську діяльність співаючи у хорі української діаспори в Шотландії. Зокрема спільнота була запрошена на передріздвяну екуменічну молитву  у мерії м. Глазго (City Chambers). Під час заходу представник Короля, церковні та громадські лідери молились за мир у світі, за Віфлеєм, місто-побратим міста Глазго, і особливо за Україну, а хор виступив з програмою «Колядки заради миру». Про діяльність Лариси писали у місцевій пресі: https://www.scottishlegal.com/articles/larysa-zhdankina-action-must-be-taken-over-child-victims-of-russian-invasion?fbclid=IwAR33DVNe235nF0SVQnqw3XE-h4eMPhGtYkQXOrnWjfIfUIwxYbJvIeLD1mw

Наразі Ларису Жданкіну запрошено з гостьовою лекцією до  University of Liverpool. Ліверпульський університет (Англія) – один із найстаріших університетів у Великій Британії, заснований у 1881 році. Університет входить до кращих дослідницьких ЗВО країни, серед його випускників 8 нобелівських лауреатів.

«Російське вторгнення в Україну викликало значні проблеми з правами людини та призвело до складних правових та геополітичних викликів. Щоб міжнародне право виконувало всі свої функції, особливо в післявоєнний період, необхідно відмовитися від стратегії забуття. Потрібно постійно згадувати і пам’ятати всі факти про те, як починалося порушення кордонів незалежної держави, як на територію суверенної держави вводилися війська іншої держави, які воєнні злочини були скоєні проти людяності тощо. Право людини та міжнародне публічне право можуть відігравати різні ролі у вирішенні ситуації в Україні після російського вторгнення. Маю честь провести для студентів лекцію про майбутнє нашої нації та моєї України» - говорить Лариса Жданкіна і робить все для того, щоб об’єктивна правда про війну в Україні була відома у Великій Британії.