МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ «ВНЗ «МАУП»  та ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ  ПрАТ «ВНЗ «МАУП»  ГОСТИННО ЗАПРОШУЮТЬ  НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Хмельницький інститут МАУП та Хмельницький економіко-правовий фаховий коледж МАУП гостинно прийматиме у своїх стінах всіх бажаючих познайомитися з навчальним закладом. У цей день абітурієнти і їхні батьки зможуть особисто поспілкувалися з викладачами, методистами та керівництвом навчального закладу, розпитати їх про умови та вимоги до навчання, а також познайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою Інституту та Коледжу, на власні очі побачити бібліотеку, навчальний корпус, комп’ютерні класи, аудиторії, тренажерний зал, мальовничу алею на території навчального закладу.

Майбутні студенти матимуть можливість переконатися, що в процесі навчання в Інституті та Коледжі вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів. І найголовніше, студенти вчаться застосовувати набуті знання для досягнення як власного, так і суспільного добробуту.

Під час проведення Дня відкритих дверей майбутні абітурієнти зможуть отримати індивідуальну консультацію. Контактний телефон  (+380382)63-70-24, (+38067)357-09-68, e-mail: ;

 

! День відкритих дверей у 2024 році - 27 липня!

 Ви можете подати документи до Польсько-Українського освітнього центру Вищої  Школи Менеджменту (м.Варшава, Польша) при МАУП. Зарахування відбувається на базі свідоцтва (атестату) про повну середню освіту та за результатами співбесіди.

Польсько-українська програма з отримання вищої освіти без ЗНО