МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Директор Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП взяла участь у презентаційному заході Державної служби якості освіти України.

 

6 вересня Державна служба якості освіти України презентувала результати моніторингу якості освіти у закладах фахової передвищої освіти за підсумками тестування здобувачів освіти та опитування керівників закладів. У заході взяла участь директор Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП Валентина Парандій.

Це перший етап реалізації пілотного проєкту з вивчення (моніторингу) якості освіти у закладах фахової передвищої освіти, який Державна служба якості освіти України провела спільно з Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» у травні-червні 2023 року.

«За неповний рік роботи акредитаційної комісії уже очевидно, наскільки потужною є система закладів фахової передвищої освіти в Україні. По суті, це зразкова мережа профільної школі, яка має сформуватися в Новій українській школі до 2027 року. Та все ж є проблеми, відповідальність за розв’язання яких мають брати самі коледжі й училища, найліпше знаючи потреби своїх студентів, потенційних роботодавців і територіальних громад, — відповідати на їх запити». – зазначив Голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.

Перший етап реалізації пілотного проєкту з вивчення (моніторингу) якості освіти у закладах фахової передвищої освіти Державна служба якості освіти України провела спільно з Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» у травні-червні 2023 року. Метою моніторингу є отримання об’єктивних даних про якість фахової передвищої освіти та забезпечення органів державної влади і громадськості статистичною й аналітичною інформацією.

Проєкт втілюватиметься протягом 2023-2025 років, за його результатами будуть розроблені та впроваджені компенсаторні заходи й інструменти для надолуження втрат в освітньому процесі і результатах навчання.