МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Директор Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП пройшла підвищення кваліфікації для керівників закладів ФПО від НМЦВФПО МОН України.

Підвищення кваліфікації керівників закладів фахової передвищої освіти щорічно успішно організовує та проводить Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти.

Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» відповідно до ліцензій (наказ МОН України від 15.09.21 № 171-л) проводить з 2021 року за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі знань 01 Освіта /Педагогіка підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників відповідно до замовлення закладів освіти, установ та фізичних осіб із використанням дистанційних технологій навчання.

Зміст програм підвищення кваліфікації спрямований на розвиток ключових компетентностей педагогічних та науково-педагогічних працівників, їх фахової, дидактичної, інформаційної, комунікаційної, лідерської, управлінської діяльності тощо. Організація підвищення кваліфікації проводиться з використанням дистанційних форм навчання.

Підвищення кваліфікації тривало з 29 по 31 січня 2024 року.

Учасники прослухали 26 спікерів, які презентували актуальні для керівників закладів фахової передвищої освіти питання, зокрема:

- Особливості вступної кампанії 2024 до закладів фахової передвищої освіти;

- Інструменти державної служби для забезпечення якості фахової передвищої освіти;

- Тенденції розвитку освіти в сучасних умовах ринку праці;

- Актуальні питання функціонування фахових коледжів в умовах воєнного стану;

- Інноваційні підходи в підготовці фахового молодшого бакалавра;

- Фахова передвища освіта: проблеми та шляхи вирішення та ін.

По завершення курсу слухачам було запропоновано пройти тести. Ті керівники-слухачі, що виконали правильно більше, ніж 80%  тестових завдань, отримали сертифікати, що підтверджують проходження курсу підвищення кваліфікації.