МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Більше десяти років успішної співпраці Хмельницького інституту МАУП з Українським центром оцінювання якості освіти

 НОВАЦІЇ ЗНО  2020 РОКУ

 1. Терміни  проведення ЗНО-2020  (наказ МОН від 11.05.2019 №635):  

 - реєстрація з 03 лютого до 24 березня 2020 року;
 - основна сесія з 21 травня до 16 червня 2020 року; 
 - додаткова сесія – 25 червня до 17 липня 2020 року.
 

2.  Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку: українська мова і література (26 травня), історія України (4 червня), математика (21 травня), біологія (9 червня), хімія (15 червня), фізика (28 травня), географія (11 червня), англійська мова (2 червня), німецька мова (1 червня), французька мова (1 червня), іспанська мова (1 червня).

3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.

     Тести складають усі, хто восени бачить себе першокурсником. З 2008 року випускники шкіл України, що бажають продовжити навчання у вищих навчальних закладах (ВУЗах) проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). За допомогою ЗНО визначається рівень їх знань і чи досить його для навчання у ВУЗі. Головна мета введення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні – це забезпечення об’єктивності при оцінці знань випускників, створення умов, за яких визначати можливість вступу до ВУЗу зможе рівень знань абітурієнта.

    В 2008 році проходження зовнішнього незалежного оцінювання стало обов’язковою умовою для вступу до ВУЗу. Тестування проводилося з української мови та літератури, історії України, всесвітньої історії, зарубіжної літератури, хімії, біології, фізики, математики, основ права, географії й основ економіки.

    Зовнішнє незалежне оцінювання якості знань на базі Інституту та Коледжу відбувається з 2008 року, у нас працює два пункти тестування.

    Також у Інституті  діє пункт реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання та відбувається пробне тестування.

   У 2020 році з 21 травня до 16 червня  відбудеться чергова основна сесія ЗНО та з 25 червня розпочинається додаткова сесія ЗНО – 2020.