МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту та коледжу МАУП взяли участь у засіданні круглого столу «Сталість волонтерського руху в органах учнівського та студентського самоврядування».

Волонтерство – інвестиція у своє майбутнє. У Хмельницькому інституті та коледжі МАУП уже понад 10 років діють волонтерські пункти, які активізували роботу у лютому 2022 року, тому лідерів студентського самоврядування було запрошено для обміну досвідом, що відбувся під час круглого столу «Сталість волонтерського руху в органах студентського й учнівського самоврядування».

У Молодіжному центрі активна молодь нашого міста спільно із запрошеними гостями обговорили важливі питання основ волонтерства.

- залучення молоді та волонтерського руху;

- як справлятися із вигоранням;

- ефективне залучення ресурсів.

Гості поділилися своїм досвідом і думками про те, як волонтерська діяльність стає важливою частиною життя, навіть поряд з основною діяльністю, такою як навчання, робота чи сім’я.

Вони підкреслили, що волонтерство не лише допомагає іншим, але й розвиває особисті навички, створює нові можливості та будує краще майбутнє для України!

Запрошені гості: Тетяні Калюжній, Антоніні Козак та Андрію Колеснику поділилися цікавими кейсами, порадами тощо!

«Ця публікація була створена в межах програми UPSHIFT, яку в Хмельницькій реалізує ГО «Заходи», за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії. Її зміст є відповідальністю учасників програми UPSHIFT та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ та уряду Японії».