МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту МАУП пройшли навчання за «Програмою підготовки населення до національного спротиву».

Повномасштабна війна триває, й російські війська продовжують терористичні акти, націлені на масове знищення українців та української природи. Атаки аміакопроводів, підрив Каховської ГЕС, загроза радіаційній безпеці на Запорізькій АЕС – це реальність, й потрібно знати як захистити себе та своїх близьких у найгірших ситуаціях.

На початку травня 2024 року між Хмельницьким інститутом МАУП та Комунальним закладом «Хмельницький обласний центр підготовки населення до національного спротиву» укладено Меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль, спрямованих на забезпечення реалізації комплексу заходів, які організовуються та здійснюються для сприяння обороні України шляхом максимального залучення громадян України до дій, спрямованих на забезпечення воєнної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності держави.

У рамках Меморандуму студенти Хмельницького інституту МАУП пройшли навчання під час якого теоретично та практично засвоїли основи захисту населення, навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій, воєнних дій, а також ліквідації наслідків подібних ситуацій.

У центрі студенти за участі працівників екстрених служб та військовослужбовців навчилися володіти зброєю, оволоділи основами тактичної медицини, орієнтування на місцевості, спеціальної фізичної підготовки.