МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання Науково-методичної ради.

Відповідно до порядку денного засідання Науково-методичної ради Хмельницького інституту МАУП, що відбулося 23 травня 2024 року проаналізували результати теоретичного навчання та обговорили організацію  літньої заліково-екзаменаційної сесії для студентів денної форми навчання.

З питань підготовки здобувачів освіти випускних курсів до атестації доповіла Стребкова Лариса Миколаївна, завідувач навчальної частини.

Члени Науково-методичної ради обговорили результати проведення наукових заходів у ІІ семестрі 2023/2024 навчального року та «Днів науки у Хмельницькому інституті МАУП – 2024»

У рамках засідання Науково-методичної ради Хмельницького інституту МАУП відбулися науково-практичні семінари: «Рейтингове оцінювання діяльності Хмельницького інституту МАУП  як складова формування іміджу мауп» та «Науково-дослідна робота як складова системи забезпечення якості освітнього процесу у Хмельницькому інституті МАУП».

 

Наступне засідання Науково-методичної ради відбудеться 20 червня.

 

З інформацією про роботу Науково-методичної ради Хмельницького інституту МАУП можна ознайомитися перейшовши за посиланням: https://km.maup.com.ua/institut/naukovo-metodichna-rada/