МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання Науково-методичної ради.

18 квітня 2024 року відповідно до плану роботи Науково-методичної ради (https://drive.google.com/file/d/1vbixki641t-j8VoT1NE-yPukN2RFba4B/view) відбулося чергове засідання.

На засіданні розглянули питання організації освітнього процесу, зокрема:

Завідувач навчальної частини Стребкова Лариса Миколаївна оголосила результати проходження студентами денної форми навчання рубіжної атестації за ІІ семестр 2023-2024 навчального року та стан допуску студентів до заліково-екзаменаційної сесії.

Обговорили необхідність підвищення якості знань студентів шляхом інтенсивного застосування інноваційних методів навчання враховуючи специфіку освітніх програм за якими здійснюється підготовка у Інституті та додаткової мотивації студентів шляхом проведення занять запрошеними лекторами-практиками.

Директор Інституту Леонід Григорович Білий вніс пропозицію, щодо поліпшення комунікацій між викладачем і студентом та переведення студента на рівень активного суб’єкта освітнього процесу з метою більш відповідального ставлення студентів до навчання.

Завідувач кафедри психології Олійник Валентина Василівна винесла на обговорення питання про внесення змін до освітніх програми «Практична психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, в зв’язку з внесенням змін до Державного стандарту та  до освітньої програми «Психологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти, в зв’язку з пропозиціями стейкхолдерів.

У рамках засідання відбувся науково-практичний семінар на тему: «ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЯК ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ІНСТИТУТІ МАУП» модератором якого була заступник директора Валентина Парандій.

 

 

З матеріалами попередніх засідань можна ознайомитися перейшовши за посиланням: https://km.maup.com.ua/institut/naukovo-metodichna-rada/zasidannya-naukovo-metodichnoyi-radi/