Від результатів навчання до забезпечення якості освіти: підсумкове засідання Науково-методичної ради у Хмельницькому інституті МАУП.
25 червня 2026 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулося підсумкове у 2025/26 навчальному році засідання Науково-методичної ради.
Голова Науково-методичної ради Леонід Білий підвів підсумки роботи Науково-методичної ради інституту та надав для ухвалення Звіт про роботу Науково-методичної ради у 2025/26 навчальному році.
Секретар Науково-методичної ради Лариса Стребкова доповіла про стан виконання рішень ухвалених Науково-методичною радою у 2025/26 навчальному році.
На засіданні підвели підсумки роботи Наукового товариства студентів та молодих вчених. Про результати наукової роботи студентів доповіла Голова Наукового товариства студентів та молодих вчених Христина Лебідь.
Завідувач навчальної частини Лариса Стребкова узагальнила результати складання заліково-екзаменаційної сесії за ІІ семестр 2025/26 н.р. на денній формі та внесла пропозиції щодо покращення успішності та якості навчання здобувачів.
Декан гуманітарно-економічного факультету Алла Авсієвич доповіла про результати складання підсумкової атестації здобувачів вищої освіти на денній та заочній формі навчання.
Секретар відбіркової комісії Наталія Бондар роз’яснила членам Науково-методичної ради порядок вступу на освітні програми першого (бакалаврського_ та другого (магістерського) рівнів вищої у Хмельницький інститут МАУП та Хмельницький економіко-правовий фаховий коледж МАУП
У рамках засідання Науково-методичної ради відбувся науково-практичний семінар: «Забезпечення якості освіти в умовах сучасних викликів: інноваційні підходи до вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти у Хмельницькому інституті МАУП».









