МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся семінар-практикум "Форми і методи самостійної та індивідуальної роботи студентів у Хмельницькому інституті МАУП"

 

21 квітня 2022 року у рамках засідання Науково-методичної ради відбувся семінар-практикум: «Форми і методи самостійної та індивідуальної роботи студентів у Хмельницькому інституті МАУП».

Науково-методична рада Хмельницького інституту МАУП є дорадчим органом, який здійснює моніторинг, аналіз, координацію, планування навчально-методичної роботи в Інституті та розробляє рекомендації щодо її вдосконалення з метою досягнення світового рівня якості освіти та набуття учасниками освітньої процесу незаперечних конкурентних переваг з урахуванням найкращого світового та вітчизняного досвіду, європейських стандартів вищої освіти, інноваційних технологій навчання.

НМР виступає колективним експертом з усіх питань діяльності кафедр та інших структурних підрозділів Інституту, пов’язаних з освітньою та науково-методичною роботою. Тому вже традиційним стало проведення семінарів-практикумів з важливих питань організації освітнього процесу.

 

На засіданні, що відбулося 21 квітня члени Науково-методичної ради обговорили питання організації самостійної та індивідуальної роботи студентів. Особливого значення самостійна та індивідуальна робота студентів набуває у період воєнного стану та дистанційного навчання.

Колеги поділилися досвідом організації позааудиторного навчання студентів, обговорили форми та методи організації такої роботи. В процесі аналізу форм та методів самостійної та індивідуальної роботи здобувачів вищої освіти, що застосовуються у Хмельницькому інституті МАУП визначили шляхи їх вдосконалення, що, на думку учасників семінару, забезпечить якість освітнього процесу.