МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Науково-педагогічні працівники Хмельницького інституту МАУП, що є експертами НАЗЯВО взяли участь у вебінарі «SMART-підхід у зовнішньому забезпеченні якості вищої освіти».

Вебінар «SMART-підхід у зовнішньому забезпеченні якості вищої освіти» для експертів та членів галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти відбувся 26 січня.

Спікерками заходу були Наталія Стукало, заступниця Голови Національного агентства, Ганна Денискіна, керівниця відділу акредитації освітніх програм та Оксана Требенко, провідна фахівчиня відділу по роботі з експертами.

Протягом вебінару детально розглянули SMART-підхід до формування рекомендацій експертів та членів галузевих експертних рад, обговорили конкретні приклади формулювання рекомендацій для ЗВО та втілили набуті знання у практичній частині вебінару.

Коректне формулювання рекомендацій для ЗВО позитивно вплине на зовнішнє забезпечення якості вищої освіти, оскільки зрозумілі і чіткі рекомендації – це перший крок до їх успішного виконання. Постійний розвиток та відповідність європейським стандартам – ключові цінності Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти, саме тому цей вебінар є важливим для підвищення кваліфікації експертів та членів галузевих експертних рад, а відтак покращення акредитаційного процесу.