МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся семінар-практикум «Контроль якості знань здобувачів вищої освіти та моніторингу відвідування занять у Хмельницькому інституті МАУП в умовах воєнного стану»

24 березня 2022 року у Хмельницькому інституті МАУП в рамках засідання Науково-методичної ради відбувся семінар-практикум на тему: «Контроль якості знань здобувачів вищої освіти та моніторингу відвідування занять у Хмельницькому інституті МАУП в умовах воєнного стану».

 

У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники Хмельницького інституту МАУП, Придунайської філії МАУП та Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП.

 

Майже місяць ми перебуваємо в страшній реальності війни. Ворожа навала перевернула звичне і злагоджене життя кожного з нас, але ми відновили навчання у дистанційному форматі. Академія давно створила всі необхідні умови, щоб студенти не втрачали можливості здобувати якісну освіту навіть тоді, коли нема змоги відвідувати заклад. Та онлайн-формат потребує особливої відповідальності кожного – і викладачів, і студентів.

Учасники семінару-практикуму обговорили особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану. Директор Хмельницького інститут МАУП Білий Л.Г. наголосив на необхідності контролю відвідування занять та на дотриманні здобувачами вищої освіти фінансової дисципліни. Директор Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП Яровой В.І. обговорив питання узгодження робочих програм, за якими навчаються студенти та їх роботи на платформі Moodle. Директор Придунайської філії МАУП Гуменникова Т.Р. проаналізувала систему контрою якості знань здобувачів вищої освіти, яка застосовується у МАУП.