МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Науково-практичний семінар «РЕЙТИНГОВЕ ОЦІНЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ІНСТИТУТУ МАУП  ЯК СКЛАДОВА ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ МАУП».

23 травня у рамках засідання Науково-методичної ради Хмельницького інституту МАУП відбувся науково-практичний семінар: «РЕЙТИНГОВЕ ОЦІНЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ІНСТИТУТУ МАУП  ЯК СКЛАДОВА ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ МАУП».

 

У Міжрегіональній Академії управління персоналом сформовано ефективну систему рейтингового оцінювання діяльності Інститутів, факультетів, кафедр, науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти.

Рейтингове оцінювання діяльності Хмельницького інституту МАУП – узагальнений комплексний кількісний показник ефективності роботи, що формується на основі рейтингів кафедр, науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти.

Метою запровадження рейтингового оцінювання в Інституті є:

 – підвищення ефективності, результативності та об’єктивності оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних працівників;

– забезпечення конкуренції, підвищення мотивації та ефективності праці;

– накопичення даних для виявлення динаміки діяльності кафедр Інституту;

– стимулювання діяльності НПП та здобувачів освіти, спрямованої на підвищення якості освіти;

– реалізації стратегії розвитку МАУП в аспекті входження в ТОП міжнародних рейтингів ЗВО;

– запровадження в оплаті праці НПП принципів змагальності та конкурентності;

– справедливий розподіл матеріальних заохочень та преміального фонду за результатами роботи НПП.

Мета науково-практичного семінару: визначити та обговорити методи активізації та стимулювання видів діяльності, які орієнтують і сприяють підвищенню рейтингу Хмельницького інституту МАУП та його розвитку в цілому відповідно до поставлених стратегічних пріоритетів МАУП.