МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся науково-практичний семінар «Науково-дослідна робота як складова системи забезпечення якості освітнього процесу у Хмельницькому інституті МАУП».

23 травня у рамках засідання Науково-методичної ради Хмельницького інституту МАУП відбувся науково-практичний семінар «Науково-дослідна робота як складова системи забезпечення якості освітнього процесу у Хмельницькому інституті МАУП».


Наукова діяльність у МАУП проводиться в рамках наукових тем, затверджених Вченими радами Інститутів та відокремлених підрозділів Академії. Тематичний план науково-дослідної роботи є основним документом, що визначає напрями наукової діяльності в інститутах і регіональних підрозділах Академії на найближчі роки.

Науковці Хмельницького інституту МАУП об’єднуються над реалізацією 12 науково-дослідних тем у сфері права, економіки, психології, історії, політології, туризму, богослов’я.

Результати наукових досліджень систематично заслуховуються на засіданнях Науково-методичної та Вченої рад Інституту.

Основними структурними одиницями, що відповідають за організацію наукової роботи та якість освітнього процесу – кафедри, які безпосередньо:

1. організовують та координують науково-дослідну діяльність здобувачів вищої освіти;

2. здійснюють постійний моніторинг студентських наукових заходів (конференцій, олімпіад, конкурсів) для оптимізації процесу навчання;

3. аналізують підсумки наукової роботи здобувачів вищої освіти для якісної підготовки майбутніх науковців;

4. пропагують науково-дослідну діяльність та заохочують її учасників.

Мета семінару-практикуму: в процесі аналізу результатів науково-дослідної діяльності в Хмельницькому інституті МАУП та їх впливу на якість освітнього процесу визначити напрямки наукових досліджень, що сприятимуть підвищенню якості освітньо-наукового процесу.