МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри психології та кафедри права та правоохоронної діяльності Хмельницького інституту МАУП.

 

Викладацький склад кафедри психології Хмельницького інституту МАУП постійно підвищує кваліфікацію, що дозволяє їм ознайомлюватися з новітніми техніками та методиками, які можна впроваджувати на заняттях для покращення процесу навчання та збагачення досвіду студентів.

Доцент кафедри психології Валентина Олійник та доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Алла Авсієвич пройшли підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: інтенсив від Острівців». Даний курс тривав з 04.03.2024 р. по 04.04.2024 р.

Метою курсу було: поглиблення знань та здобуття навичок у викладацькій діяльності; обмін досвідом; отримання практичних порад та інструментів для успішного навчання та викладання.

Зміст курсу: спрямовано на підвищення кваліфікації та актуалізацію знань викладачів закладів професійно-технічної, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти в галузі забезпечення якості освіти.

У межах курсу опановано теми: досвід участі у міжнародних проєктах для модернізації змісту освіти; квест сучасності: як не загубитися в хаотичному світі; проблемно (проєктно)-орієнтований підхід для покоління постміленіалів; бавимося чи заохочуємо: секретні фішки цікавого онлайн навчання; громадянська освіта і патріотичне виховання у навчальному процесі; законодавче забезпечення академічної доброчесності: реалії та перспективи; зберігайте спокій і слухайте музику; як підвищити продуктивність та фаховість в умовах стресу; як створити цікаві інтерактивні презентації в PowerPoint; тайм-менеджмент: секрети продуктивності; типологія проблемних людей: як з ними взаємодіяти; лідерство та управління змінами; підтримка ментального здоров’я: огляд онлайн-ресурсів; поради для легкого викладання; англійська мова як необхідність, а не обов’язок.

По закінченню курсу й успішного проходження сертифікаційного тестування викладачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації від ГО «Прогресильні» та її осередків на базі українських закладів освіти (Острівці Прогресильності).