МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті відбулася

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Актуальні проблеми психології підлітка: теорія та практика»

 

22 квітня 2020 року у Хмельницькому інституті МАУП до всеукраїнського дня психолога відбулася он-лайн Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології підлітка: теорія та практика».

Учасниками наукового заходу стали представники державних і громадських установ: К.А. Чабан, директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки; Т.В. Матвійчук, член правління ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів», дитячий та сімейний психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціально-гуманітарної та загальноекономічної підготовки Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту; М.М. Малиновська, керівник Центру розвитку «Простір», клієнт-центрований терапевт, сімейний терапевт, травмотерапевт-консультант, викладачі і студенти (Хмельницького економіко-правового коледжу та Інституту МАУП, Хмельницького економічного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та ін.).

У ході наукового засідання розглядалися такі питання: психологічні особливості формування особистості в підлітковому віці; формування самосвідомості у підлітковому віці; біологічні і соціальні фактори в психічному розвитку і формуванні особистості підлітка; спілкування підлітків з дорослими: сучасне осмислення; феномен дружби в підлітковому віці; формування у підлітків правової культури; роль сім’ї у професійному визначенні підлітків; проблема професійного самовизначення молоді; як допомогти підлітку у виборі професії? та ін.

Розпочалося наукове засідання з вітального слова директора Хмельницького інституту МАУП Леоніда Григоровича Білого. У виступі Л. Г. Білий порушив проблему формування особистості підлітка. Він зазначив про вклад здорової молоді у розбудову та захист держави, який є неоціненним та величним. Про стресостійкість як особистісну властивість майбутніх працівників сфери послуг розповіла Т.В. Матвійчук, член правління ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів», дитячий та сімейний психолог.

Важливі питання порушували молоді вчені: студенти закладів вищої освіти та учні загальноосвітніх закладів.

За матеріалами конференції буде видано збірник наукових праць: Психологія ХХІ століття: теоретичні та практичні дослідження. Випуск 11.

З електронним варіантом Програми конференції можна ознайомитися на сайті Інституту за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1bHuBJwijcn-ocKB9NINsVNQyCLKQJK7T/view?usp=sharing