МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти-психологи 2 курсу бакалаврату денної форми навчання Хмельницького інституту МАУП вивчають нову карткову ігрову методику «Створюй коло безпеки. Інформуй про (не) насильство»

 

16 квітня 2024 року під час викладання курсу «Практикум із загальної психології» разом із викладачем Інною Шепель студенти-психологи 2 курсу бакалаврату вивчали нову карткову ігрову методику «Створюй коло безпеки. Інформуй про (не)насильство».

Дана методика розроблена в рамках проєкту Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ в Україні).

Студенти-психологи 2 курсу денної форми навчання виявили ініціативу у впровадженні таких важливих програм. Це свідчить про їхню готовність до практичної роботи та бажання допомогти іншим. Ініціативи, запропоновані студентами, можуть стати цінним додатком до навчального процесу та внести вагому соціальну користь. Спільно зі студентами інших курсів спеціальності 053 Психологія та викладачами кафедри психології вони планують впроваджувати дану методику. Така практика дає змогу зробити значний внесок у підвищення обізнаності про безпеку та насильство серед молоді та сприяти створенню підтримуючого середовища для всіх особистостей.