МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь студентів-психологів 1-2 курсу Хмельницького інституту МАУП у навчально-практичному тренінгу «Профілактика гендерно зумовленого насильства».

 

28 жовтня 2022 року викладачі кафедри психології С. С. Баранова (викладач; фахівець з соціальної роботи), О. С. Ковтун (кандидат соціологічних наук; керівник мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства) у рамках курсу «соціальна психологія» провели для студентів-психологів 2-3 курсів навчально-практичний тренінг «Профілактика гендерно зумовленого насильства». Діяльність мобільних бригад на території м. Хмельницький реалізовується за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в партнерстві з місцевими органами влади та виконавчим партнером МБФ «Ініціатива» у координації із Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України.

Нині важливо для майбутнього фахівця психолога мати відповідні знання та навички з розпізнавання, профілактики, протидії та запобіганню гендерно зумовленого насильства.

Мета заходу: набуття теоретичних знань та практичних навичок з профілактики гендерно зумовленого насильства майбутніх фахівців психологів.

Завдання і призначення тренінгу: розкрити поняття «гендерно зумовлене насильство»; окреслити види та прояви гендерно зумовленого насильства; набути навички виявлення постраждалих, охарактеризувати специфіку роботи з ними; визначити та проговорити механізми профілактики гендерно зумовленого насильства.

У ході тренінгу студенти використовували як теоретичні, так і практичні вміння з даної проблеми. Вони з цікавістю виконували різні завдання, робили висновки.

 

Тренінг був насичений різними видами роботи зі студентами, також використовувалися відеоматеріали. Захід був цікавим і корисним!