МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

21 вересня 2022 року студенти 2 курсу спеціальності «Психологія» взяли участь у засіданні, присвяченому Всенародному дню батька. Даний захід проводили працівники Хмельницького міського центру соціальних служб в.о. директора Тетяна Гуранська та провідний психолог Антоніна Джал у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Працівники Центру є нашими стейкхолдерами, і кафедра психології плідно співпрацює з ними.


У 2009 році Міжнародний центр батьківства і Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства запропонували відзначати в Україні свято – Всенародний день батька. З того часу кожну третю неділю вересня в Україні відзначається це свято.

Батько є незамінним у житті дитини. Завдяки спілкуванню з батьком діти мають гарні стосунки в соціумі та краще справляються зі стресами й розчаруваннями. Для хлопчика батько – це приклад для наслідування, а для дівчинки – це гордість.

На захід запрошено Ю. Бриндікова, Є. Потапчука, С. Мандзія, які щиро ділилися своїм життєвим і професійним досвідом. Вони розповіли студентству про роль батька у вихованні дитини. Провідні психологи зі своєї точки зору розкрили роль батьківства.

У ході засідання працювала книжкова виставка «Тепло татусевих долонь».

Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам за прекрасний захід!