МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Здобувачі-психологи та викладачі кафедри психології Хмельницького інституту МАУП стали учасниками міжнародного проєкту від USAID Україна

     Здобувачі спеціальності «Психологія» Марина Вознічук (2 курс) і Володимир Курачинов (3 курс) проходили тренінг для тренерок/тренерів упродовж двох місяців у форматі теоретичних і практичних зустрічей спеціалістів ГО «ВОПО «Джерело надії».
     Мета проєкту – сформувати у молоді розуміння проблеми торгівлі людьми та її наслідки для людини, навчити користуватися правилами безпечної міграції та працевлаштування; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, критично мислити; виховувати повагу до прав людини, готовність захищати свої права.
     Усі учасники тренінгу отримали сертифікати тренерів в рамках проєкту «Підвищення обізнаності молоді Вінницької, Кіровоградської та Хмельницької областей щодо безпечної міграції та працевлаштування». 


Даний проєкт реалізується за сприяння Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку USAID Україна.

Навчені тренери отримали мотиваційні подарункові комплекти.

Марина і Володимир у подальшому будуть працювати і розвивати даний проєкт у межах Хмельницької області.