МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Я – унікальність. Роздуми над проблемою студентів-психологів Хмельницького інституту МАУП у ході тренінгу «Унікальність мого «Я»

 

6 жовтня 2021 року відбувся тренінг «Унікальність мого «Я» для студентів-психологів 2, 3 і 4 курсів бакалаврату і магістратури. У тренінгу активну участь взяли магістранти-психологи 1 курсу заочної форми навчання.

Людина є унікальним творінням Всесвіту. Кожен із нас народжується особистістю, лише вибір може спричинити або деградацію, яка призводить до втрати особистості, або певну досконалість. У ході різних обставин ми можемо й не помітити, як втрачаємо власне Я, і тоді ми перестаємо усвідомлювати свою унікальність, свої вади й переваги. Деколи потрібно подивитись на себе збоку, пізнати самого себе, реально оцінювати, а не переоцінювати.

 

Мета тренінгу: самопізнання і розвиток професійно значущих особливостей особистості студентів, емпатії, комунікативних навичок, конгруентності, вміння слухати та розуміти себе та інших.

Завдання і призначення тренінгу: знайти нових друзів; краще пізнати себе через спілкування з іншими; набути навички самопрезентації; розвивати конгруентність, емпатію та щире прийняття себе й інших.

Черкасова Тетяна Михайлівна, старший викладач кафедри психології Хмельницького інституту МАУП, практикуючий психолог, психотерапевт виступила модератором тренінгу.