МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Проектування майбутньої професійної діяльності. Проведення тренінгу для студентів-психологів 1 і 2 курсів Хмельницького інституту МАУП.


     29 вересня 2021 року у Хмельницькому інституті МАУП відбувся тренінг «Становлення особистості психолога» для студентів-психологів 1 і 2 курсів.

     Професія психолога потребує не тільки відповідних знань і практичних навичок, але й професійної ідентифікації та певних особистісних особливостей.
Як зазначав відомий американський психолог, психотерапевт К.Роджерс: «Основний інструмент роботи психолога – це саме його особистість».
     Отже, необхідно в процесі підготовки студентів-психологів особливу увагу приділяти формуванню та розвитку професійно значущих якостей особистості.

   Метою тренінгу було: ознайомити студентів-психологів 1 та 2 курсів з особливостями майбутньої професії, зорієнтувати молодь на розвиток особистісних якостей, необхідних для успішної роботи в обраній галузі, розглянути питання професійної самоідентифікації.
     Модератором тренінгу виступила Черкасова Тетяна Михайлівна, старший викладач кафедри психології Хмельницького інституту МАУП, практикуючий психолог, психотерапевт.

     Програма тренінгу: