МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Співпраця кафедри психології Хмельницького інституту МАУП з Хмельницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Студенти 2 курсу спеціальності «Психологія» Хмельницького інституту МАУП проходять стажування у стейкхолдерів – Хмельницькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Стажування відбувається в очному і дистанційному форматі.

Під професійним керівництвом провідного психолога Олександри Захожої студенти знайомляться зі специфікою фаху. Відбувається психологічна і професійна адаптація студентів до роботи психолога, також вони вчаться нести професійну відповідальність.

Дистанційно студенти беруть участь у різних онлайн лекціях, бесідах, вебінарах, організованих працівниками психологічного Центру, виконують індивідуальні завдання.

Вознічук Марина активно проходить стажування в очному форматі. Проводить бесіди, організовує ігрову діяльність для дітей-переселенців. Розробила презентаційний матеріал до бесіди «Соціально-психологічні технології маніпулятивного впливу», проводила індивідуальну бесіду «Як зберігати концентрацію уваги?», тренінги «Я досліджую свої емоції» та «Мої досягнення» для дітей 7-11 років.

 

Стажування сприяє вихованню професійних якостей майбутнього фахівця шляхом залучення до реальної професійної діяльності.