МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся науково-практичний семінар з елементами тренінгу «Тайм-менеджмент як інструмент керування власним часом. “Не шукай 25-ту годину в добі, щоб створити резюме» за участі студентів-психологів

 2 листопада 2023 року у Хмельницькому інституті МАУП відбувся науково-практичний семінар з елементами тренінгу «Тайм-менеджмент як інструмент керування власним часом. “Не шукай 25-ту годину в добі, щоб створити резюме».

Тема тайм-менеджменту завжди залишається актуальною, оскільки в умовах сучасного життя ми постійно стикаємося з повною мірою ефективно використовувати наш час. Зростання технологій та швидкі зміни в суспільстві залишають перед нами нові завдання та виклики.

Тайм-менеджмент допоможе зосередитися на пріоритетах, уникати від волі та планувати час так, щоб досягти максимальної продуктивності. У світі де інформація надто велика, а тиск на досягнення результатів постійно зростає, навички ефективного розподілу часу залишаються критичними.

Підходячи до тайм-менеджменту як інструменту керування власним часом, ми можемо оптимізувати робочий процес, підвищити ефективність та досягти більшого за короткий період.

Цитата «Не шукай 25 годин у день, щоб створити резюме» підкреслює цінність ефективного використання часу в досягненні конкретних цілей, таких як створення резюме. Використання методів та стратегій тайм-менеджменту дозволяє нам керувати нашим часом так, щоб зробити більше в рамках обмежених ресурсів.

Проєкт СпівДія кар’єра реалізовується Фондом «СпівДія» за підтримки DanChurchAid та фінансування Danida (Міністерства закордонних справ Данії).

Мета даного семінару – надати практичні поради щодо ефективного планування особистого часу. Час – один із найцінніших ресурсів. Навички планування не лише структурують, а й зменшують витрати часу на виконання поставлених завдань.

Завдання і призначення: допомогти учасникам тренінгу здобути навички планування часу; здійснити практичні кроки щодо встановлення рівнів пріоритетності у постановці завдань; навчити створювати особисте резюме.

Студенти-психологи 1-4 курсів Хмельницького інституту МАУП взяли активну участь у даному заході.

 

Модератором семінару виступила Підлужна-Ткач Олена Володимирівна, кар’єрний консультант, HR, фахівець з підбору та адаптації персоналу.

Захід пройшов у нестандартній формі, де кожне завдання було невідємною частиною цікавої гри.

Дякуємо пані Олені Підлужні-Ткач за проведений захід!