МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся психологічний семінар-практикум «Подолання стресу і тривоги»

 

Не треба боятися стресу,

його не буває тільки у мертвих.

Стресом потрібно керувати –

керований стрес несе у собі аромат

та смак життя

Ганс Сельє

23 березня 2022 року кафедра психології у рамках виконання Програми професійного розвитку науково-педагогічних працівників Президентського та Всеукраїнського університетів ПрАТ «ВНЗ «МАУП» провела психологічний семінар-практикум «Подолання стресу і тривоги».

 

У заході взяли участь науково-педагогічні працівники інститутів ПрАТ «ВНЗ «МАУП» різних міст України (Київ, Хмельницький, Ізмаїл, Березань, Краматорськ, Львів, Дніпро).

 

Семінар відбувся у форматі онлайн, порушувалися актуальні проблеми: Як вийти зі стану тривожності? Як подолати стрес та на що варто відволікти свою увагу?

Стрес це нормальна реакція здорової людини, захисний механізм біологічної системи. Але здатність до адаптації не безмежна. Стрес, як особливий психофізіологічний стан, забезпечує захист організму від загрозливих та руйнівних впливів, як психічних, так і фізичних. Тому виникнення стресу означає, що людина включилась в певну діяльність, спрямовану на протидію небезпечним для неї впливам.

Нині стреси стають постійними «супутниками» людини. Ситуації, пов’язані із стресом, конфліктами в управлінні змінами потребують більш глибокого і ретельного аналізування і формування практичних рекомендацій щодо їхнього регулювання з метою запобігання руйнівних явищ у виробничому процесі.

Потрібно формувати у собі стресостійкість, що допоможе подолати негативні наслідки стресових ситуацій, зберегти своє фізичне, психічне й емоційне здоров’я, створити основу для внутрішньої гармонії і високої працездатності.