МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь викладачів та студентів кафедри психології Хмельницького інституту МАУП у психологічній лекції «ПІДЛІТКИ І ВІЙНА: особливості психологічної підтримки та ефективної взаємодії

 

10 травня 2022 року викладачі кафедри психології та здобувачі вищої освіти 3-4 курсів спеціальності «Психологія» Хмельницького інституту МАУП взяли участь у черговій лекції з питань психологічної підтримки та кризового консультування.

Даний захід організував Хмельницький осередок дитячої та юнацької психотерапії Української спілки психотерапевтів та Український інститут дитячо-юнацької психотерапії та психологічного консультування.

Лектором була Тетяна Матвійчук – дитячий, підлітковий та сімейний психолог, кандидат психологічних наук, доцент, представник секції дитячої та юнацької психотерапії Хмельницького осередку УСП, член правління ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів». Психологиня науково грамотно в цікавій та доступній презентаційній формі з практичними елементами донесла до слухачів тему «Підлітки і війна: особливості підтримки та ефективної взаємодії».

 

Усі слухачі залишились з гарними враженнями від заходу.