МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь студентів-психологів Хмельницького інституту МАУП у Міжнародному проєкті «Психічне здоров’я: глобальні виклики»

     8 жовтня 2020 року студенти-психологи та викладачі кафедри психології Хмельницького інституту МАУП взяли участь у Міжнародному проєкті «Психічне здоров’я: глобальні виклики».

     Організатором даного заходу у м. Хмельницькому виступила Марина Миколаївна Маліновська, психолог, травматерапевт-консультант.
За місяць до запланованого заходу студенти-психологи Інституту взяли участь в анкетуванні на тему: «Психічне здоров’я». Аналіз проведеного анкетування подано М.Маліновській.

     Сьогодні відбулася зустріч в онлайн-режимі на платформі ZOOM з відомими психологами, науковцями.
Студенти прослухали цікаві змістовні доповіді, зокрема «Експрес-діагностика психічного стану особистості», яку прочитав Потапчук Євген Михайлович, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології і педагогіки Хмельницького національного університету.

     Про підготовку та подання матеріалів до видань, що індексуються у науковометричних базах Скопус та Веб оф Сайенс розповів Віктор Вус, кандидат психологічних наук, доцент, головний редактор міжнародного наукового журналу “Mental Health: global challenges” (Італія), член редакційної колегії Journal of Healthcare and Welfare Management (Греція). Також він прочитав цікаву доповідь (з елементами презентації) «Як дбати про психічне здоров’я».

      Про домашнє насилля в умовах пандемії розповіла Наталя Веселовська, заступник декана юридичного факультету ЗВО «Національна академія управління».

      Про досвід проведення груп за системою BASIC-ph розповіла Марина Маліновська, психолог, травматерапевт-консультант.