МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Професійний розвиток викладачів кафедри психології Хмельницького інституту МАУП шляхом підвищення кваліфікації.

 

Підвищення кваліфікації для викладацького складу кафедри психології є важливою складовою професійного розвитку та покращення якості навчання та підтримки студентів. Це дозволяє викладачам ознайомлюватися з новими методиками, технологіями та дослідженнями в галузі психології, а також вдосконалювати свої навички у проведенні навчальних занять та консультуванні студентів.

Можливі напрями підвищення кваліфікації включають участь у спеціалізованих семінарах, конференціях, тренінгах та майстер-класах, а також проходження курсів з психологічної освіти та розвитку професійних навичок.

Це допомагає викладачам залишатися в курсі сучасних тенденцій у галузі психології, впроваджувати нові методики навчання та консультування та підтримувати високий рівень професійної компетентності.

Доцент кафедри психології Валентина Олійник взяла участь у 7-му наборі слухачів курсу відеолекцій: «Розроблення професійних стандартів» на тренінговій платформі Національного агентства кваліфікацій в період з 11 березня 2024 року до 29 березня 2024 року. 29.03.2024 року на навчальній платформі Агентства відбулося фінальне тестування. За результатами тестування отримала сертифікат про проходження курсу на тему: «Розроблення професійних стандартів» та здобула базові знання та уміння щодо методичних підходів до розроблення, проведення публічного громадського обговорення, затвердження, введення в дію, перегляду та внесення змін до професійних стандартів.

Активна участь у Міжнародному науково-практичному Web-форумі «Розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя» (26-29 березня 2024 року). Участь у тематичному напрямі «Психологічні засади розбудови єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя».

Мета семінару: обмін, узагальнення і систематизація основних підходів щодо питань збереження психічного здоров’я населення в умовах воєнного стану за допомогою цифрових технологій.

Завдання: окреслити основні напрями інформаційного супроводу з травматизації населення України в умовах воєнного стану; визначити засади інформаційно-аналітичного супроводу психологічної науки щодо виходу з кризових і травматичних станів; забезпечити умови обміну досвідом з використання основних діючих на території України психологічних програм, які спрямовано на підтримку психічного здоров’я освітян в умовах воєнного стану.

Відповідно до тематики заходу пройдено навчальний курс і отримано сертифікат.

 

Участь у флешмобі «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру і Всесвітнього дня здоров’я в рамках Національного проєкту «Цікава Фізкультура-2.0 Перезавантаження».