МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 У рамках тижня Академічної доброчесності відбувся навчальний тренінг «Академічне письмо та доброчесність: досвід Хмельницького інституту МАУП».

    19 жовтня 2021 року у рамках тижня Академічної доброчесності відбувся навчальний тренінг «Академічне письмо та доброчесність: досвід Хмельницького інституту МАУП» для студентів-психологів та студентів-правників 1-4 курсів бакалаврату денної форми навчання.
Нині академічна доброчесність є законною вимогою, цінність якої – у створенні довіри до результатів навчання та наукових досягнень.
Курс «Академічне письмо та доброчесність» викладається у Хмельницькому інституті МАУП. Здобувачі вищої освіти володіють основними термінами, розуміють поняття «академічна доброчесність», отримують необхідну інформацію про порушення академічної доброчесності та можливі санкції, вчаться писати відповідно до поставлених викладачем критеріїв та вимог.

Мета тренінгу: формування академічної культури студентів, здатності до критичного мислення, негативного ставлення до проявів академічного шахрайства.

Завдання і призначення тренінгу:

– формування розуміння сутності академічного письма та академічної доброчесності;
– окреслення шляхів і способів підвищення академічної культури студентів;
– вироблення навичок монологічного та полілогічного наукового мовлення;
– покращення міжособистісних стосунків у студентському середовищі.
Модератором навчального тренінгу виступила Олійник Валентина Василівна, завідувач кафедри психології Хмельницького інституту МАУП, кандидат педагогічних наук, доцент.