МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Міжвузівська співпраця кафедри психології Хмельницького інституту МАУП з Придунайською філією МАУП

 

Кафедра психології Хмельницького інституту МАУП уже кілька років поспіль співпрацює з Придунайською філією МАУП. Організовуємо спільні наукові заходи і практичні курси.

Так, з 17.06.22 р. по 08.07.22 р. спільно проведено онлайн практичний курс «Основи нейрографічного кризового малювання». Авторкою курсу виступила Т.Р. Гуменникова, доктор педагогічних наук, професор Придунайської філії МАУП. Тамара Рудольфівна професійно майстерно показала на практиці, як же працює нейрографіка. Відбулося пізнання себе через малюнок.

Нейрографіка – це психологічна методика ХХІ століття, яка допомагає управляти власним життям. Також можна за допомогою геометричних форм виражати свої емоції та почуття. Вчитися ставити собі завдання і знаходити шляхи їх вирішення. Це гарна методика для долання страхів та вирішення конфліктів.

Нейрографувала разом із учасниками групи курсу «Основи нейрографічного кризового малювання» Валентина Олійник, к.пед.н., доцент; завідувач кафедри психології Хмельницького інституту МАУП. Брала участь в організації та розробці сертифікатів для учасників даного курсу.

 

Групу складали різнобічно освічені особистості з різних міст України: професори, доценти, психологи, юристи, здобувачі вищої освіти та ін.

На останньому занятті відбулася презентація практичних робіт й усім учасникам вручено та розміщено на сайті групи сертифікати.

Дякуємо за співпрацю!