МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти-психологи Хмельницького інституту МАУП провели семінар з елементами тренінгу для учнів Ліцею № 11 Хмельницької міської ради

 

31 січня 2024 року студенти-психологи бакалаврату 3 курсу Хмельницького інституту МАУП Богдан Алексеєв, Софія Гринчук, Алла Бондаренко провели семінар з елементами тренінгу «Булінг та висміювання в соцмережах. Вживання стероїдів. Анорексія як психічний розлад. Стрес» для учнів 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 11 Хмельницької міської ради».

У ході заходу було обговорено і вивчено з учнями низку надзвичайно важливих та актуальних тем, які стосуються фізичного та психічного здоровя, зокрема в контексті сучасного світу та його викликів.

У сучасному інформаційному суспільстві, де соціальні мережі стають неодмінною частиною життя, підлітки стикаються з новими викликами та проблемами, які впливають на фізичне та психічне благополуччя.

Даний семінар з акцентуванням на булінг та висміювання в соцмережах, вживання стероїдів, анорексію та стрес був призначений не лише для того, щоб розширити розуміння цих проблем, але й надати практичні інструменти та стратегії для їхнього подолання.

Під час заходу відбулося обговорення, обмінювання думками та дослідження шляхів вирішення цих серйозних питань.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу за плідну роботу!