МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся Тиждень юридичних знань

У період з 3 по 8 жовтня 2022 року у Хмельницькому інститут відбувся Тиждень юридичних знань. Уже багато років поспіль організатором заходів є кафедра права та правоохоронної діяльності.

Тиждень був насичений різноманітними надзвичайно цікавими та пізнавальними подіями.

Заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Ольга Анатоліївна Чорна провела для студентів Хмельницького інституту та коледжу МАУП навчальний тренінг «Безоплатна правова допомога». Надала інформацію про програму відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення, умови застосування такої програми до неповнолітньої особи.

4 жовтня відбулась зустріч–навчальний тренінг студентів-правників із представником патрульної поліції – інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Хмельницької області Анною Хижняковою.

6 жовтня студенти ІІІ та IV курсу Інституту та студентів ІІІ та IV курсу Коледжу організували інтелектуальну гру «Брейн-ринг». За результатами інтелектуальних змагань з мінімальним відривом в 1 бал перемогла команда «Вільні» із складу студентів Хмельницького інституту МАУП. Всі учасники гри отримали солодкі подарунки.

 

Працівником Секретаріату  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Оксаною Кізаєвою та регіональним координатором взаємодії з громадськістю Ольгою Осередчук проведено лекцію-презентацію для викладачів та студентів 1-3 курсу Хмельницького інституту МАУП, які навчаються за спеціальністю «Право» на тему «Права людини та роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у їх забезпеченні».


7 жовтня 2022 року студенти другого курсу спеціальності "Право" Хмельницького інституту МАУП здійснили екскурсію до мальовничого куточку Хмельниччини, на території НПП "Подільські Товтри", реабілітаційного центру "Парк хижаків "Арден".

Під час екскурсії студенти відчули насправді казкову, унікальну первинну неповторність фауни лісів подільського краю. Не втручаючись у життя звірів в умовах дикого лісу, мандрували майже кілометровим  оглядовим мостом-галереєю, що височіє над лісовою територією, та з п'ятиметрової висоти змогли побачити як граються ведмедики, як тихо скрадаються вовки по лісових стежках, любувалися граціозними сарнами та прудкими лисичками, спостерігали за поведінкою звірів у природніх умовах.

Майбутні правники отримали масу позитиву і психологічне розвантаження.

Тиждень юридичних знань завершено, а кафедра права та правоохоронної діяльності розпочала підготовку до Тижня права, що відбудеться на початку грудня з нагоди Міжнародного дня прав людини.