МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту МАУП долучилися до Тижня безпеки дорожнього руху.

У рамках ІІ Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, світове товариство реалізує низку заходів, спрямованих на скорочення кількостей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод.

Саме тому з 13 по 19 листопада поточного року в Україні проходить другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. 14 листопада 2023 року студенти Хмельницького економіко- правового фахового коледжу та Хмельницького інституту  МАУП разом із інспекторами Управління патрульної поліції в Хмельницькій області долучились до цієї  «мети Десятиліття» (зменшення травм та смертей у результаті ДТП на 50% до 2030 року).

Працівниками інспекції у приміщенні інституту  з використанням відеослайдів проведено науково-пізнавальну лекцію «Безпечна дорога», під час якої проаналізовано діюче законодавство щодо безпеки дорожнього руху, зміни до нього, які пов'язані із використання електросамокатів та гіроскутерів. Визначено пріоритетні дії пішохода та інших учасників дорожнього руху на прикладах з практики поліції.

На завершення інформативної та пізнавальної зустрічі представники Управління патрульної поліції області разом із студентами МАУП вишукувались на узбіччі проспекту Миру у місті Хмельницькому із плакатами та малюнками, закликаючи автомобілістів та пішоходів дотримуватись правил дорожнього руху, що отримало схвальні відгуки від перехожих хмельничан.