МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Підвищення кваліфікації викладачів Хмельницького інституту МАУП.

Доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Хмельницького інституту МАУП Алла Авсієвич пройшла триденний курс за Програмою воркшопів «Uni-Biz Bridge» від UGEN на тему «Сучасний викладач».

Програма передбачала такі воркшопи від представників компаній-роботодавців:

- SoftServe «Як сформувати особистий бренд викладача»; Deloitte «Work & Study: популярний тренд чи реальне рішення для розвитку талантів?».

- Genesis «Бізнес-підходи до створення навчальних програм», KPMG «Постановка цілей: інструменти та підходи»; Хлібпром «Стресостійкість — базова компетенція сучасного викладача».

- PwC «Діджитал-помічники/інструменти в підготовці та під час занять зі студентами»; EY «Тайм-менеджмент: інструменти, пріоритети, планування»; World cafe на тему: «Сучасний студент: навички, вміння та знання».

Після тестування викладач отримала сертифікат із 12 академічними годинами.

Цікавими для подальшого впровадження на практиці стали результати world café «Uni-Biz Bridge: Сучасний викладач».

Команди викладачів разом з представниками компаній-роботодавців обговорили наявний стан освіти, а головне - визначили портрет сучасного студента:

- ЗВО забезпечує теоретичну та практичну підготовку (60/40%), а компанія-роботодавець - практичну та теоретичну підготовку (80/20%). Тільки у співпраці може бути висококваліфікований фахівець.

- Головне у навчанні - мотивація. Тому важливо залучати та зацікавлювати студентів цікавими темами.

- Формат дуальної освіти, поширений в Європі, впливає на наповнення освітньої програми. Реальні практики на підприємствах удосконалюють освітній процес.

- Сучасний студент отримує від навчання задоволення, вміє відпочивати та показує гарні результати.

- Основні навички сучасного студента: цифрові навички, робота з інформацією, тайм менеджмент, критичне мислення, навчання протягом життя, пошук та аналіз інформації, гнучкість та адаптивність.