МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Міжнародна академічна мобільність викладачів кафедри права та правоохоронної діяльності Хмельницького інституту МАУП.

 

Доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Хмельницького інституту МАУП Лариса Жданкіна пройшла навчання у Академії Європейського права (Німеччина), Cambridge law studio (Англія) та підвищення кваліфікації в Центрі безперервної освіти у Лодзі (Польща).

Лариса Жданкіна стала учасницею онлайн заходу «Захист працівників-мігрантів з нелегальним статусом у Європі» («Protection of Migrant Workers in Irregular Situation in Europe») від Академії Європейського права (Academy of European Law).


Академія європейського права (відома німецька абревіатура ЕРА «Europäische Rechtsakademie») є міжнародним центром для підготовки та перепідготовки юристів. Академія базується в місті Трірі (Німеччина).

Мета ERA – дати можливість юристам-практикам отримати глибші знання про різноманітні аспекти європейського права через конференції, семінари, навчальні візити, мовні курси та проекти електронного навчання, багато з яких багатомовні. Серед учасників заходів, що відбуваються в Трірі, Брюсселі та інших містах Європи, є судді, прокурори, приватні юристи, нотаріуси, штатні юрисконсульти, співробітники правоохоронних органів, юристи з державного управління та інші юристи-практики. Навчальні заходи Академії розроблені та реалізовані міжнародною командою юристів, розділеними на чотири секції: Європейське приватне право, Європейське бізнес-право, Європейське кримінальне право та Європейське публічне право.

Будучи науковцем та практикуючим юристом Лариса Жданкіна пройшла навчання за онлайн-програмою англійської мови для юристів, що включає 10 курсів Кембриджської юридичної школи (Cambridge law studio), а саме курс «Укладання договору» («The Formation of a Contract»).

Програма Illuminate розроблена на основі курсів англійської мови для юристів у Кембриджі (Cambridge law studio), в ході яких викладається англійська мова міжнародним спеціалістам з комерційного права з усього світу протягом понад двадцяти років. У рамках цієї програми основна увага приділяється лексиці комерційних контрактів, компаній та інших форм бізнесу, а також практичним питанням, які будь-який юрист має брати до уваги для розвитку цінної комерційної обізнаності.

Також Лариса Костянтинівна пройшла підвищення кваліфікації в Центрі безперервної освіти у Лодзі (Польща).