МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

28 квітня 2017 року о 10-й годині в конференц-залі Хмельницького інституту МАУП відбувся науково-практичний семінар на тему: “Інноваційні технології як основа професійного становлення особистості”. Організатор проведення: кафедра фундаментальної підготовки.

 

Була представлена така тематика  роботи:

1.   Майбутнє України у всесвітньому інформаційному просторі.

2.   Електронна комерція в  інноваційному розвитку українського суспільства.

3.   Гуманітарні та фундаментальні науки в професійному становленні особистості.

4.   Інноваційні технології у ході розвитку освітньої галузі: проблеми та перспективи.

У заході взяли участь:

– Хмельницький Національний університет
– Хмельницький обласний Інститут післядипломної педагогічної освіти
– ПВНЗ «Хмельницький економічний університет»
– Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
– Хмельницьке ВПУ №25
– Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
– Консалдінгова компанія
– Компанія ПрАТ «Київстар»

 На науково-практичному семінарі зібрались науковці, фахівці комп’ютерної інженерії, спеціалісти з мобільного зв’язку, освітяни з різних навчальних закладів. Були присутні і представники студентської молоді Хмельниччини. Розпочалося наукове засідання вітальними словами директора Хмельницького інституту МАУП Леоніда Григоровича Білого.

Науковий захід мав міжнародний характер. Співпраця з міжнародними організаціями відіграє важливу роль  у всіх сферах суспільного життя, а особливо в інноваційній освіті. Ознайомлення і обмін досвідом функціонування мережі інтернет-магазинів здійснив гість із США Maxwell Murphy, він виступив із презентацією «A step-by-step approach to personal development».   Активною була дискусія різних поглядів, менталітету, культури. PhD Костенко Д.В., викладач іноземної мови ХІ МАУП, здійснював переклад та підтримував гостя в процесі розмови.

З доповідями виступили: доктор економічних наук, професор Григорук П.М.,  кандидат економічних наук, доцент Овчиннікова О.Р., кандидат педагогічних наук, доцент Савчук Л.О.,  кандидат історичних наук, доцент Парандій В.О., кандидат історичних наук  Коцюк В.Д., PhD Авсієвич А.В., старший викладач Ковальчук О.Л., методист науково-методичного центру ІКТ та ДН ХОІППО Максименко. В.А. Важливе місце було відведене питанням інноваційності освіти в контексті компетентнісного підходу до навчання та виховання,  використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності в галузі освіти, ролі мовленнєвої культури у становленні особистості  тощо.

Серед актуальних питань сьогодення –  інформаційна політика, комп’ютерна небезпека – проблема молоді, використання засобів мультимедіа, інтернет технології в туристичному бізнесі. За цими напрямами заслухали виступи студентів Степанюк Оксани, Шевченко Ірини, Рівного Дмитра.

На завершення теоретичної  частини  семінару  було здійснено обмін психолого-педагогічним досвідом навчання інноваційним технологіям, виховання та розвитку особистості в сучасному інформаційному просторі.

 Практична частина семінару була представлена підготовленим начальником сектора компанії ПрАТ «Київстар» Савчук Ольгою тестуванням: «Вплив мобільних пристроїв на формування особистості».

По закінченню роботи наукового семінару із заключним словом виступив директор Хмельницького інституту МАУП Леонід Григорович Білий. Він відзначив важливість міжнародних заходів,  зауважив, що інформатизація в усіх сферах діяльності людини дозволяє активно і широко застосовувати результати науково-технічного прогресу. Але варто пам’ятати про живе і грамотне слово, про цінність спілкування, адже про спеціаліста з великої літери ми говоримо тоді, коли він володіє не лише високою кваліфікацією, а й є духовно багатою, творчою особистістю.
 

За підсумками науково-практичного семінару підготовлені наступні заходи: розміщення матеріалів семінару на сайті, підготовка до друку збірника матеріалів.

 

Адміністрація та організатори висловлюють всім глибоку вдячність за участь у роботі науково-практичного семінару з міжнародною участю та сподіваються на подальшу плідну співпрацю