МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулася Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ОСНОВА ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ».

 

В рамках Днів науки У Хмельницькому інституті МАУП – 2024 відбулася ІІ Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ОСНОВА ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ».

У роботі конференції приймали участь науковці, викладачі, учителі, студенти, учні, фахівці комп’ютерної інженерії, практичні психологи, спеціалісти з програмного забезпечення мобільного зв’язку. Розпочалося наукове засідання з вітального слова Білого Леоніда Григоровича, директора Хмельницького інституту МАУП, кандидата педагогічних наук, доцента. Леонід Григорович зазначив актуальність проблеми формування професійної особистості в умовах змішаного та дистанційного навчання студентів,  наголосив на важливості  дослідження інновацій у  роботі з молоддю.

  Важливе місце було відведене інноваційним підходам при створенні освітніх програм, дотриманню академічної доброчесності, розвитку бізнес-проектів з впровадження інформаційних технологій, у тому числі на Хмельниччині, важливість статистичного аналізу даних засобами інформаційних технологій. 

 Обговорювались прерогативи використання хмарних технологій в освітньому процесі. На конференції були присутні  і представники студентської молоді, які висловили своє ставлення до змішаної форми навчання, як інструменту інноваційних технологій.

 

За підсумками роботи наукового зібрання планується видати дев’ятий випуск збірника наукових праць «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ХХІ СТОЛІТТЯ».