МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання круглого столу «Сучасні тренди в економіці та управлінні персоналом».

Кафедра економіки, управління та туризму 10 жовтня 2022 року провела засідання круглого столу «Сучасні тренди в економіці та управлінні персоналом». Наукове зібрання відбулося засобами селекторного зв’язку через масовані ракетні обстріли всієї території України, що відбулися у цей день.


Незважаючи на обставини засідання зібрало науковців, науково-педагогічних працівників та економістів-практиків, які обговорили: - актуальні проблеми  та організаційно-економічне забезпечення ефективності управління персоналом та економіки праці; - сучасні технології управління персоналом в умовах зниження економічної активності; - фінансові аспекти стимулювання розвитку трудового потенціалу; - розвиток трудових ресурсів як основний напрям міро-, мезо- та макроекономічного розвитку; - економіка праці в системі теоретичних основ та практичних методів дослідження соціально-економічних і виробничих відносин; - актуальні питання дотримання вимог трудового законодавства; - облікові аспекти податкових нововведень 2022 року та ін.

 

 За матеріалами наукового засідання планується видання Збірника наукових праць «Економіка ХХІ століття: проблеми та перспективи», випуск 6.