МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулась зустріч студентів Хмельницького інституту МАУП із представником кафедри військової підготовки НАДПС України імені Богдана Хмельницького.

 

10 квітня в стінах Хмельницького інституту МАУП відбулася зустріч представника кафедри військової підготовки Національної академії Державної прикордонній служби України імені Богдана Хмельницького підполковника Дримлюги Кирила Олеговича  зі студентами 2 та 3 курсів.

Кирило Олегович  розповів студентам про навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Пояснив деталі вступу, особливості подачі документів та здачі вступних іспитів, а також про спеціальності, за якими курсанти проходять підготовку.

Вступна кампанія передбачає 3 вступні іспити: здача фізичної підготовки, морально-психологічний відбір та допризовна підготовка. Навчання розпочинається у жовтні і проводиться методом військового дня, тобто один (два) дні на тиждень. Це дає можливість без відриву від основного місця навчання здобути військово-облікову спеціальність та офіцерське звання.

Термін навчання 2 роки, за підсумками навчання, курсантам присвоюють первинне офіцерське звання Молодший лейтенант запасу.

На кафедрі військової підготовки вивчають військову справу, гартують себе фізично й морально переважно молоді люди, які дійсно бажають разом з дипломом про вищу освіту отримати звання офіцерів запасу, що є особливо важливим в умовах воєнного стану.

Звання молодший лейтенант запасу відкриває можливість зробити кар’єру в державних органах влади та більшості силових структур України  (Збройні Сили України, Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Державна прикордонна служба, Служба безпеки України….).