МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Переможець «Голосу країни – 7» отець Олександр Клименко відвідав Хмельницький інститут

 31 січня 2018 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася зустріч з кліриком Бориспільської єпархії, керівником єпархіального відділу «Церква і культура», переможцем конкурсу «Голос країни – 2017» протоієреєм Олександром Клименком.
У заході взяли участь директор Хмельницького інституту МАУП Білий Л.Г., викладачі та студенти, духівники.


Зустріч розпочалася з молитви у Каплиці імені Святого Рівноапостольного Князя Володимира та відвідин Музею імені Блаженнішого Володимира.
Потім відбулося безпосереднє спілкування зі студентами та викладачами Інституту. Протоієрей Олександр у цікавій змістовній формі, підкріплюючи прикладами з власного життя і життя відомих людей, розкрив проблему буття людини. Розповів про духовність особистості, формування духовних ціннісних орієнтацій.

Отець Олександр презентував книги релігійного змісту, зокрема таких: «Новий Заповіт», «Новий Завіт. Священно-біблійна історія», «Преподобний Паїсій Величковський» та ін.


Відбулося живе спілкування студентів із прот. Олександром у формі запитань-відповідей.
Отець Олександр розмовляв із людьми в залі, ділився історіями із життя, аналізував теми біблійного, повчального характеру. Зустріч пройшла в атмосфері спокою і умиротворення.
Зі словами подяки за створену духовну атмосферу та формування духовно-моральних цінностей у молоді до прот. Олександра звернувся директор Хмельницького інституту МАУП Л.Г. Білий.


Наприкінці заходу усім присутнім подарували книги «Новий Заповіт», «Новий Завіт. Священно-біблійна історія», «Преподобний Паїсій Величковський» та ін.
Кожен із студентів Хмельницького економіко-правового коледжу та Інституту МАУП отримав вищезазначені книги.
Також студенти з цікавістю спілкувалися з прот. Олександром про свої назрілі проблеми та із задоволенням робили світлини зі священиком.
Усі присутні у залі були приємно вражені спілкуванням із отцем Олександром. (з відео-репортажем зі зустрічі можна ознайомитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=1on6VXFfTeA)

dsc_7060_n_01

Після зустрічі відбулася прес-конференція з місцевими засобами масової інформації.
А ввечері всі мали можливість відвідати безкоштовний благодійний концерт отця Олександра у Хмельницькій обласній філармонії.